Het examen wordt afgenomen onder toezicht van de Stichting Examenkamer. De behaalde diploma's zijn tien jaar geldig en vereist om aan de Veiligheidschecklist VCA te voldoen.
Afhankelijk van het aantal kandidaten, de planning van uw bedrijf en de gewenste examenplaats, biedt PBNA twee vormen B-VCA examens aan:
U heeft de opleiding Basisveiligheid VCA gevolgd. U kunt het examen ook afleggen na zelfstudie.
U heeft 60 minuten om 40 meerkeuze-vragen te beantwoorden. Als u 28 vragen of meer goed beantwoordt, ontvangt u het diploma. Via onze site kunt u een gratis proefexamen downloaden.
De kosten bedragen EUR 72,50 per persoon. Dit bedrag is inclusief de afdracht aan de SSVV en ECABO en exclusief BTW.
Aanmelden kan tot 2 weken voor de examendatum. Na aanmelding ontvangt u van ons nog een oproep met de exacte aanvangstijd. Als u zich minder dan 7 dagen voor het examen aanmeldt, betaalt u een toeslag van € 25,00. Alle tarieven zijn exclusief BTW.
Voor meer informatie neemt u contact op via telefoon (078) 62 53 889 of examens@pbna.com.